ZARZĄDZANIE NAJMEM

Powierz nam i ciesz się pasywnymi dochodami

Wynajem i zarządzanie najmem

Na co możesz liczyć korzystając z usługi?

Krok po kroku:

  • odpowiednio przygotujemy nieruchomość do wynajęcia w najlepszej cenie
  • stworzymy profesjonalną ofertę, podpartą indywidualną strategią marketingową
  • zweryfikujemy potencjalnych lokatorów w bazach KRD BIG oraz BIK
  • wynegocjujemy najlepsze dla Ciebie warunki i sporządzimy bezpieczną umowę
  • przejmiemy obowiązki związane z monitorowaniem płatności i bieżącą obsługą wynajmu
  • możesz liczyć na nas w przypadku kłopotów i zdarzeń w Twojej nieruchomości
  • zaoferujemy odpowiednie ubezpieczenie, abyś mógł w pełni czuć się bezpiecznie
1. Czas dla Ciebie

Nie musisz już poświęcać swojego czasu na szukanie najemców, przygotowanie umów, obsługę techniczną czy rozwiązywanie problemów. My bierzemy na siebie wszystkie te zadania, a Ty możesz skupić się na swoich pasjach, podróżach lub z czasie z rodziną – na tym, co naprawdę ważne dla Ciebie!

2. Pewność i bezpieczeństwo

Przy współpracy z nami, możesz być pewien, że Twoja nieruchomość jest w najlepszych rękach.

Bezpieczna umowa, zweryfikowany najemca, ubezpieczenie OC najemcy, chroniące Cię przed finansowymi konsekwencjami ewentualnych szkód, stała kontrola stanu nieruchomości – to wszystko zapewni Ci spokój i łatwość wynajmowania.

3. Stały pasywny dochód

To jedna z największych korzyści, której doświadczysz korzystający z usługi „Zarządzanie Najmem”. Nie musisz inwestować swojego czasu i wysiłku w te zadania, a mimo to otrzymuje regularne wpływy finansowe z tytułu najmu.

 

Wybierz swobodę i ciesz się wolnym czasem, a my profesjonalnie i z pasją zajmiemy się Twoją nieruchomością. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, że życie może być o wiele piękniejsze, kiedy masz pewność, że wszystko jest pod kontrolą!

Podaj swoje dane teraz - oddzwonimy!

Pozostałe usługi

Świadectwo charakterystyki energetycznej
Od 28 kwietnia 2023, zgodnie z aktualizacją przepisów dotyczących charakterystyki energetycznej budynków, wszyscy właściciele lub administratorzy muszą dysponować tym certyfikatem i przedstawiać go potencjalnym kupującym lub najemcom.
Kompleksowa obsługa sprzedaży
Sprzedajmy szybko i bezpiecznie – to nasza specjalność. W związku z tym zobowiązujemy się sprzedać Twoją nieruchomość w czasie, jaki wspólnie ustalimy.
Umowa premium
Luksusowe domy, apartamenty o wysokim standardzie, często w prestiżowych lokalizacjach. Jeżeli szukasz najwyższej jakości obsługi to zapraszamy do nas. Gwarantujemy skuteczność i dyskrecję. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.
Wsparcie zakupu/najmu nieruchomości
Niezależnie czy szukasz wymarzonego mieszkania, czy lokalu pod inwestycję – zgłoś się do nas. Nie marnuj swojego czasu i zgłoś do nas swoje potrzeby. Znajdziemy najlepsze propozycje.
Otrzymaj finansowanie dla nieruchomości
Eksperci finansowi z długoletnim doświadczeniem, oferują bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na wymarzoną nieruchomość. Sprawnie i bez stresu otrzymasz najlepsze propozycje.
Projekt architektoniczny
Zaprojektujemy Twój wymarzony dom lub idealne biuro Skontaktuj się z nami, a nasi architekci zaprojektują oraz pomogą zrealizować odpowiadające Twoim potrzebom mieszkanie lub przestrzeń biurową.
Nowe inwestycje
Szukasz nieruchomości na rynku pierwotnym? Bardzo słusznie, daje ona maksymalną wolność w aranżacji wnętrza i pewność na długie lata. Sprawdź jakie dzisiaj nieruchomości przygotowaliśmy dla Ciebie.
Dział komercji
Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem nieruchomości komercyjnych, biur, magazynów, lokali usługowych i gastronomicznych. Profesjonalnie doradzimy idealną nieruchomość do Twojej działalności.