SZUKAJ Z NAMI

Znajdziemy przestrzeń dla Twojego biznesu

Dział komercji

Napisz do nas, a skutecznie pomożemy Ci znaleźć idealną powierzchnie. Zobacz sam dlaczego warto!

  • Wybierzemy dla Ciebie oferty spełniające Twoje kryteria
  • Porównamy ceny biur, lokali etc.
  • Wynegocjujemy najlepszą cenę
  • Przeprowadzimy Cię przez cały proces najmu lub kupna
  • Zajmiemy się całą dokumentacją – masz to z głowy!
  • Nie pobieramy prowizji przy najmie biura!
1. 12 profesjonalnych doradców

Nasi doradcy indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Znając obecne trendy w branży pomogą określić potrzeby i wynegocjują najlepszą cenę. Swoją wiedzą i doświadczeniem będą wspierać Cię na każdym kroku.

2. Jesteśmy z Tobą na każdym kroku

Finalizacja najmu lub kupna powierzchni wiąże się z wieloma czynnościami. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, nie musisz martwić się dokumentacją.

3. Znajdziemy idealną powierzchnię

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych pozwoliło nam zbudować ogromną bazę ofert. Jesteśmy elastyczni, potrafimy znaleźć powierzchnię dopasowaną do Twoich potrzeb.

Podaj swoje dane teraz - oddzwonimy!

Pozostałe usługi

Świadectwo charakterystyki energetycznej
Od 28 kwietnia 2023, zgodnie z aktualizacją przepisów dotyczących charakterystyki energetycznej budynków, wszyscy właściciele lub administratorzy muszą dysponować tym certyfikatem i przedstawiać go potencjalnym kupującym lub najemcom.
Wynajem i zarządzanie najmem
Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem pojedynczego mieszkania, biura czy portfela inwestycyjnego, nasze usługi zapewniają skuteczne zarządzanie, maksymalizację zysków i minimalizację ryzyka, pozwalając Tobie spokojnie cieszyć się korzyściami z wynajmu.
Kompleksowa obsługa sprzedaży
Sprzedajmy szybko i bezpiecznie – to nasza specjalność. W związku z tym zobowiązujemy się sprzedać Twoją nieruchomość w czasie, jaki wspólnie ustalimy.
Umowa premium
Luksusowe domy, apartamenty o wysokim standardzie, często w prestiżowych lokalizacjach. Jeżeli szukasz najwyższej jakości obsługi to zapraszamy do nas. Gwarantujemy skuteczność i dyskrecję. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.
Wsparcie zakupu/najmu nieruchomości
Niezależnie czy szukasz wymarzonego mieszkania, czy lokalu pod inwestycję – zgłoś się do nas. Nie marnuj swojego czasu i zgłoś do nas swoje potrzeby. Znajdziemy najlepsze propozycje.
Otrzymaj finansowanie dla nieruchomości
Eksperci finansowi z długoletnim doświadczeniem, oferują bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na wymarzoną nieruchomość. Sprawnie i bez stresu otrzymasz najlepsze propozycje.
Projekt architektoniczny
Zaprojektujemy Twój wymarzony dom lub idealne biuro Skontaktuj się z nami, a nasi architekci zaprojektują oraz pomogą zrealizować odpowiadające Twoim potrzebom mieszkanie lub przestrzeń biurową.
Nowe inwestycje
Szukasz nieruchomości na rynku pierwotnym? Bardzo słusznie, daje ona maksymalną wolność w aranżacji wnętrza i pewność na długie lata. Sprawdź jakie dzisiaj nieruchomości przygotowaliśmy dla Ciebie.