SPRZEDAJ LUB WYNAJMIJ Z NAMI

Zajmiemy się Twoją nieruchomością

Kompleksowa obsługa sprzedaży

Napisz do nas, a skutecznie pomożemy Ci sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość. Zobacz sam dlaczego warto!

  • Wiemy jak wycenić Twoją nieruchomość
  • Oszczędzamy Twój czas
  • Z nami po prostu zarobisz więcej!
  • Zajmiemy się całą dokumentacją – masz to z głowy!
  • Sprzedaliśmy i wynajęliśmy tysiące nieruchomości w całej Polsce
  • Większość naszych ofert pochodzi z rekomendacji
1. Twój osobisty opiekun

Do każdej nieruchomości wyznaczany jest nasz specjalista, który będzie kontaktował się z potencjalnymi kupującymi lub najmującymi, zadba o odpowiedni wizerunek nieruchomości. Na sprzedaży lub wynajmie Twojej nieruchomości będzie mu zależało równie mocno jak Tobie.

2. Jesteśmy z Tobą na każdym kroku

Finalizacja sprzedaży/wynajmu nieruchomości wiąże się z wieloma czynnościami. Przygotujemy dokumentacje pod każdym względem. Będziemy Ci towarzyszyć nawet podczas wizyty u notariusza, także przy umowie przedwstępnej.

3. Promujemy Twoją nieruchomość

Twoja nieruchomość będzie widoczna nie tylko na naszych stronach www, ale także w social mediach, na 100 portalach ogłoszeniowych. I to My będziemy udzielać informacji. Oszczędzasz nerwy nie będąc zmuszony odpowiadać na wciąż te same pytania.

Podaj swoje dane teraz - oddzwonimy!

Pozostałe usługi

Świadectwo charakterystyki energetycznej
Od 28 kwietnia 2023, zgodnie z aktualizacją przepisów dotyczących charakterystyki energetycznej budynków, wszyscy właściciele lub administratorzy muszą dysponować tym certyfikatem i przedstawiać go potencjalnym kupującym lub najemcom.
Wynajem i zarządzanie najmem
Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem pojedynczego mieszkania, biura czy portfela inwestycyjnego, nasze usługi zapewniają skuteczne zarządzanie, maksymalizację zysków i minimalizację ryzyka, pozwalając Tobie spokojnie cieszyć się korzyściami z wynajmu.
Umowa premium
Luksusowe domy, apartamenty o wysokim standardzie, często w prestiżowych lokalizacjach. Jeżeli szukasz najwyższej jakości obsługi to zapraszamy do nas. Gwarantujemy skuteczność i dyskrecję. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.
Wsparcie zakupu/najmu nieruchomości
Niezależnie czy szukasz wymarzonego mieszkania, czy lokalu pod inwestycję – zgłoś się do nas. Nie marnuj swojego czasu i zgłoś do nas swoje potrzeby. Znajdziemy najlepsze propozycje.
Otrzymaj finansowanie dla nieruchomości
Eksperci finansowi z długoletnim doświadczeniem, oferują bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na wymarzoną nieruchomość. Sprawnie i bez stresu otrzymasz najlepsze propozycje.
Projekt architektoniczny
Zaprojektujemy Twój wymarzony dom lub idealne biuro Skontaktuj się z nami, a nasi architekci zaprojektują oraz pomogą zrealizować odpowiadające Twoim potrzebom mieszkanie lub przestrzeń biurową.
Nowe inwestycje
Szukasz nieruchomości na rynku pierwotnym? Bardzo słusznie, daje ona maksymalną wolność w aranżacji wnętrza i pewność na długie lata. Sprawdź jakie dzisiaj nieruchomości przygotowaliśmy dla Ciebie.
Dział komercji
Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem nieruchomości komercyjnych, biur, magazynów, lokali usługowych i gastronomicznych. Profesjonalnie doradzimy idealną nieruchomość do Twojej działalności.