UMOWA PREMIUM

Skorzystaj z wyjątkowej oferty

Umowa premium

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy korzyści związane z umową premium przy sprzedaży nieruchomości.

  • Bezpłatnie oszacujemy wartość nieruchomości
  • Promujemy Twoją nieruchomość w mediach społecznościowych
  • Umówimy profesjonalną sesję zdjęciową
  • Bezpiecznie przejdziemy proces sprzedaży
  • Stworzymy spacer wirtualny 3D
  • Umowa fairplay – możesz sam sprzedawać swoją nieruchomość i przysługuje Ci krótki okres wypowiedzenia
1. Twój osobisty opiekun sprzedaży

Do każdego mieszkania wyznaczany jest nasz specjalista, który będzie kontaktował się z potencjalnymi kupującymi, zadba o odpowiedni wizerunek mieszkania. Na sprzedaży Twojego mieszkania będzie mu zależało równie mocno jak Tobie.

2. Współpraca skazana na sukces

Nie musisz współpracować z wieloma agencjami – my robimy to za Ciebie, szukając klientów również w innych biurach nieruchomości.

3. Bogaty pakiet marketingowy

Twoja nieruchomość będzie widoczna na pierwszych stronach portali, dzięki czemu oferta trafi do szerokiego grona zainteresowanych. Będziemy ją promować na portalach społecznościowych i stworzymy nowoczesny spacer 3D.

Podaj swoje dane teraz - oddzwonimy!

Pozostałe usługi

Świadectwo charakterystyki energetycznej
Od 28 kwietnia 2023, zgodnie z aktualizacją przepisów dotyczących charakterystyki energetycznej budynków, wszyscy właściciele lub administratorzy muszą dysponować tym certyfikatem i przedstawiać go potencjalnym kupującym lub najemcom.
Wynajem i zarządzanie najmem
Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem pojedynczego mieszkania, biura czy portfela inwestycyjnego, nasze usługi zapewniają skuteczne zarządzanie, maksymalizację zysków i minimalizację ryzyka, pozwalając Tobie spokojnie cieszyć się korzyściami z wynajmu.
Kompleksowa obsługa sprzedaży
Sprzedajmy szybko i bezpiecznie – to nasza specjalność. W związku z tym zobowiązujemy się sprzedać Twoją nieruchomość w czasie, jaki wspólnie ustalimy.
Wsparcie zakupu/najmu nieruchomości
Niezależnie czy szukasz wymarzonego mieszkania, czy lokalu pod inwestycję – zgłoś się do nas. Nie marnuj swojego czasu i zgłoś do nas swoje potrzeby. Znajdziemy najlepsze propozycje.
Otrzymaj finansowanie dla nieruchomości
Eksperci finansowi z długoletnim doświadczeniem, oferują bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na wymarzoną nieruchomość. Sprawnie i bez stresu otrzymasz najlepsze propozycje.
Projekt architektoniczny
Zaprojektujemy Twój wymarzony dom lub idealne biuro Skontaktuj się z nami, a nasi architekci zaprojektują oraz pomogą zrealizować odpowiadające Twoim potrzebom mieszkanie lub przestrzeń biurową.
Nowe inwestycje
Szukasz nieruchomości na rynku pierwotnym? Bardzo słusznie, daje ona maksymalną wolność w aranżacji wnętrza i pewność na długie lata. Sprawdź jakie dzisiaj nieruchomości przygotowaliśmy dla Ciebie.
Dział komercji
Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem nieruchomości komercyjnych, biur, magazynów, lokali usługowych i gastronomicznych. Profesjonalnie doradzimy idealną nieruchomość do Twojej działalności.