KUPUJ Z NAMI

Znajdziemy idealną nieruchomość

Wsparcie zakupu/najmu nieruchomości

Napisz do nas, a skutecznie pomożemy Ci znaleźć nieruchomość. Zobacz sam dlaczego warto!

  • Wiemy jak dopasować nieruchomość do Twoich potrzeb
  • Oszczędzamy Twój czas
  • Nasza baza obejmuje mieszkania, domy, biura, lokale i wiele innych!
  • Zajmiemy się całą dokumentacją – masz to z głowy!
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
  • Dzięki Ekspertom kredytowym uzyskasz kredyt na nieruchomość – bezpłatnie!
1. Pomożemy zdobyć kredyt dla Ciebie

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu w ponad 27 bankach w Polsce. Bez stresu i tracenia Twojego czasu. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą opcję.

2. Jesteśmy z Tobą na każdym kroku

Finalizacja kupna nieruchomości wiąże się z wieloma czynnościami. Będziemy Ci towarzyszyć nawet podczas wizyty u notariusza, także przy umowie przedwstępnej.

3. Ponad 2 tysiące ofert

W naszej bazie znajdziesz oferty sprzedaży, mieszkań, domów, obiekty komercyjne takie jak biura, lokale usługowe, magazyny i wiele innych. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Podaj swoje dane teraz - oddzwonimy!

Pozostałe usługi

Świadectwo charakterystyki energetycznej
Od 28 kwietnia 2023, zgodnie z aktualizacją przepisów dotyczących charakterystyki energetycznej budynków, wszyscy właściciele lub administratorzy muszą dysponować tym certyfikatem i przedstawiać go potencjalnym kupującym lub najemcom.
Wynajem i zarządzanie najmem
Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem pojedynczego mieszkania, biura czy portfela inwestycyjnego, nasze usługi zapewniają skuteczne zarządzanie, maksymalizację zysków i minimalizację ryzyka, pozwalając Tobie spokojnie cieszyć się korzyściami z wynajmu.
Kompleksowa obsługa sprzedaży
Sprzedajmy szybko i bezpiecznie – to nasza specjalność. W związku z tym zobowiązujemy się sprzedać Twoją nieruchomość w czasie, jaki wspólnie ustalimy.
Umowa premium
Luksusowe domy, apartamenty o wysokim standardzie, często w prestiżowych lokalizacjach. Jeżeli szukasz najwyższej jakości obsługi to zapraszamy do nas. Gwarantujemy skuteczność i dyskrecję. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.
Otrzymaj finansowanie dla nieruchomości
Eksperci finansowi z długoletnim doświadczeniem, oferują bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na wymarzoną nieruchomość. Sprawnie i bez stresu otrzymasz najlepsze propozycje.
Projekt architektoniczny
Zaprojektujemy Twój wymarzony dom lub idealne biuro Skontaktuj się z nami, a nasi architekci zaprojektują oraz pomogą zrealizować odpowiadające Twoim potrzebom mieszkanie lub przestrzeń biurową.
Nowe inwestycje
Szukasz nieruchomości na rynku pierwotnym? Bardzo słusznie, daje ona maksymalną wolność w aranżacji wnętrza i pewność na długie lata. Sprawdź jakie dzisiaj nieruchomości przygotowaliśmy dla Ciebie.
Dział komercji
Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem nieruchomości komercyjnych, biur, magazynów, lokali usługowych i gastronomicznych. Profesjonalnie doradzimy idealną nieruchomość do Twojej działalności.