O nas

Jesteśmy agencją nieruchomości założoną w 2009 roku zajmującą się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, biur oraz lokali użytkowych. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale posiadamy również samodzielne oddziały w Trójmieście, Wrocławiu i Radomiu.

Dziesięć lat na rynku pozwoliło znacznie zwiększyć rozmiary naszej działalności. Jednocześnie dalej pozostajemy firmą rodzinną ciągle prowadzoną przez swoich założycieli – małżeństwo, które wspólnie ją zbudowało i ma zamiar rozwijać przez kolejne lata. Rodzinny charakter sprawia, że zarówno pracownicy, jak i klienci nie są dla zarządu anonimowi i mogą liczyć na indywidualne podejście. Jest to dla Państwa najlepsza gwarancja stabilności firmy i pewność, że nie będą Państwo, tylko kolejnymi klientami.

Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak ważne jest zaufanie w branży nieruchomości i jak długo trzeba na nie pracować. Dlatego nastawiamy się na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. Chcemy, aby do nas wracali i byli naszymi najlepszymi ambasadorami, polecając nasze usługi rodzinie i znajomym.

Eksperci i specjaliści od nieruchomości
86 317
klientów
Na rynku nieruchomości wyznaczamy standardy.
69
pracowników
Cały czas tworzymy małą, rodzinną firmę.
15
lat na rynku
Nasze doświadczenie to lepsza i szybsza obsługa.
4 128
transakcji
85% naszych klientów pochodzi z polecenia.

Nasza filozofia

Naszą wizją, jest rynek nieruchomości działający w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie. Udowadniamy, że w dzisiejszym świecie możliwe jest działanie na rynku nieruchomości według nadrzędnych wartości takich jak uczciwość, transparentność i honor. Dlatego misją całej firmy jest pomoc naszym klientom w osiągnięciu sukcesu oraz zapewnienie najwyższej jakości usług.

Nieruchomości to nasza pasja. Nasze doświadczenie w nieruchomościach sięga 2002 roku. Postanowiliśmy zbudować firmę nastawioną na profesjonalizm i uczciwość wobec Klientów. Tak powstała nowa marka Wilson’s.

To dlatego każdy zadowolony Klient poleca nas swoim znajomym i z przyjemnością korzysta z naszych usług. Świat się zmienia, ale nie zmienia się nasze zaangażowanie i profesjonalizm. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania mające na celu najwyższą jakość oferowanych usług jak i na szkolenia naszych Doradców.

Centrala firmy znajduje się w Warszawie, zaś samodzielne oddziały są zlokalizowane we Wrocławiu, Trójmieście i Radomiu. Specjalizujemy się w rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wprowadzamy innowacyjne produkty na rynku nieruchomości i stosujemy nowatorskie techniki wizualizacji wnętrz.

Nasi Eksperci Kredytowi z długoletnim doświadczeniem oferują pomoc w uzyskaniu kredytu w kilkunastu bankach.

Zajmujemy się komercjalizacją obiektów biurowych oraz usługowo-handlowych. W latach 2018-2021 wynajęliśmy łącznie ponad 100.000 m2 powierzchni komercyjnej dla naszych klientów.

Zapracowaliśmy na zaufanie, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny.

Nasze atuty

Doświadczenie

Od prawie dekady zajmujemy się obrotem nieruchomości. Do Twojej dyspozycji jest osobny dział specjalizujący się w lokalach komercyjnych. Za zlecenia naszych klientów biznesowych, tylko w Warszawie, odpowiada zespół ponad 10 osób. W naszym portfolio mamy wielu klientów gotowych kupić lub nająć Twoją nieruchomość. Najwięksi inwestorzy dysponują kwotami idącymi w miliony euro.

Pełne wsparcie

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kupna, sprzedaży bądź najmu. Wspólnie określimy potrzeby. Znajdziemy najlepszą ofertę. Pomożemy w negocjacjach i zawarciu najkorzystniejszej dla Ciebie umowy. Ustalimy warunki techniczne, oraz pomożemy w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Znamy „od podszewki” rynek nieruchomości komercyjnych. Najlepsze lokalizacje i najatrakcyjniejsze oferty. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

Świetne nieruchomości

Posiadamy w swojej ofercie setki lokali użytkowych. Jeśli potrzebujesz biura, „witryny”, restauracji, hali produkcyjnej lub magazynu o dowolnej wielkości i standardzie my już go dla Ciebie mamy. Z szerokiej palety ofert publikowanych oraz tych inwestycyjnych, których publikować nigdy nie będziemy wybierzesz dla siebie tą dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pomoc kredytowa

Świadczymy profesjonalną pomoc w pozyskaniu finansowania nieruchomości mieszkalnych jak i działań biznesowych. Nasi specjaliści pomogą Ci skutecznie zdobyć fundusze na zakup lub leasing nieruchomości, maszyn produkcyjnych, samochodów, oraz w uzyskaniu kredytu obrotowego i wielu innych narzędzi finansowych. Uruchomiliśmy dla naszych Klientów kredyty o wielomilionowej wartości.

Nasza misja

Naszym celem nadrzędnym jest pomoc w dopasowaniu oferty do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz przeprowadzeniu Cię przez cały proces sprzedaży lub najmu. Chronimy naszych Klientów przed popełnianiem błędów, chętnie dzieląc się doświadczeniem. My i nasza wiedza jest zawsze do Twojej dyspozycji.
"Nieruchomości to nasza pasja"
Nasz zespół tworzą osoby, które nie tylko specjalizują się w różnych dziedzinach, uzupełniają się kompetencjami, to jeszcze lubią ze sobą pracować. Wiem, że to jest ważne dla naszych klientów i partnerów – dobra atmosfera wpływa na jakość obsługi.