ZAPROJEKTUJ Z NAMI SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Zaprojektujemy Twój wymarzony dom lub idealne biuro

Projekt architektoniczny

Skontaktuj się z nami, a nasi architekci zaprojektują oraz pomogą zrealizować odpowiadające Twoim potrzebom mieszkanie lub przestrzeń biurową. Zobacz sam dlaczego warto!

 • Wnikliwie przeanalizujemy Twoje potrzeby
 • Doradzimy, którą lokalizację wybrać spośród interesujących Cię ofert
 • Podsuniemy pomysły i inspiracje
 • Zadbamy o estetykę, funkcjonalność i ergonomię wnętrza
 • Stworzymy profesjonalne plany i foto-realistyczne wizualizacje
 • Dzięki najnowszej technice VR będziesz miał możliwość odwiedzić swoje przyszłe wnętrza już w fazie projektu
 • Dobierzemy efektywne rozwiązania zgodne z Twoim budżetem
 • Z nami oszczędzisz czas unikając czasochłonnego doboru wyposażenia
 • Doradzimy jak nie „przeinwestować” wnętrza nie tracąc na jego estetyce
 • Opracujemy profesjonalna dokumentacje architektoniczną
 • Profesjonalna wiedzą techniczną – pomożemy w komunikacji z deweloperem
 • Pomożemy stworzyć precyzyjny harmonogram prac
 • Polecimy profesjonalnych wykonawców
 • Wesprzemy Cię doradztwem w fazie realizacji / pomożemy w odbiorach
1. Twój osobisty architekt

Do każdego projektu wyznaczany jest nasz projektant, który będzie kompleksowo zajmował się zadaniem , zadba o komunikacje z Tobą tak aby współpraca z nami opierała się o partnerską relację, szanując Twój czas wspólnie ustalimy ile czasu możesz poświecić danemu projektowi i dostosujemy działania i kanały komunikacji tak by współpraca była najefektywniejsza.

2. Jesteśmy z Tobą na każdym kroku

Realizacja projektu wiąże się z niezliczonymi decyzjami i czynnościami z zakresu doboru materiałów, rozwiązań technicznych, komunikacji z deweloperem, dostawcami i wykonawcami. Doświadczeniem i profesjonalnym podejściem wesprzemy cię przy każdej z faz projektu i realizacji, począwszy od wyboru właściwego lokum, przez odbiory, projektowanie, realizacje, aż do końcowych odbiorów.

3. Zobacz swoje nowe mieszkanie/biuro

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie by zrealizowany projekt odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Wiemy też jak trudno jest wyobrazić sobie przestrzeń w oparciu o plany i rysunki – dlatego projektując z nami już od początku zaprezentujemy Ci Twoje wnętrze w technice 3D. Dzięki technice Virtual Reality zabierzemy Cię na spacer po Twoim nowym mieszkaniu/biurze. Nasze okulary VR sprawią, że doświadczysz realnego wrażenia bycia we wnętrzu, poczujesz jego klimat w różnych porach dnia, ocenisz proporcje, obejrzysz dekoracje i detale. Z nami unikniesz niepewności jak będzie wyglądało Twoje wnętrze po zrealizowaniu.

Podaj swoje dane teraz - oddzwonimy!

Pozostałe usługi

Świadectwo charakterystyki energetycznej
Od 28 kwietnia 2023, zgodnie z aktualizacją przepisów dotyczących charakterystyki energetycznej budynków, wszyscy właściciele lub administratorzy muszą dysponować tym certyfikatem i przedstawiać go potencjalnym kupującym lub najemcom.
Wynajem i zarządzanie najmem
Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem pojedynczego mieszkania, biura czy portfela inwestycyjnego, nasze usługi zapewniają skuteczne zarządzanie, maksymalizację zysków i minimalizację ryzyka, pozwalając Tobie spokojnie cieszyć się korzyściami z wynajmu.
Kompleksowa obsługa sprzedaży
Sprzedajmy szybko i bezpiecznie – to nasza specjalność. W związku z tym zobowiązujemy się sprzedać Twoją nieruchomość w czasie, jaki wspólnie ustalimy.
Umowa premium
Luksusowe domy, apartamenty o wysokim standardzie, często w prestiżowych lokalizacjach. Jeżeli szukasz najwyższej jakości obsługi to zapraszamy do nas. Gwarantujemy skuteczność i dyskrecję. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.
Wsparcie zakupu/najmu nieruchomości
Niezależnie czy szukasz wymarzonego mieszkania, czy lokalu pod inwestycję – zgłoś się do nas. Nie marnuj swojego czasu i zgłoś do nas swoje potrzeby. Znajdziemy najlepsze propozycje.
Otrzymaj finansowanie dla nieruchomości
Eksperci finansowi z długoletnim doświadczeniem, oferują bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na wymarzoną nieruchomość. Sprawnie i bez stresu otrzymasz najlepsze propozycje.
Nowe inwestycje
Szukasz nieruchomości na rynku pierwotnym? Bardzo słusznie, daje ona maksymalną wolność w aranżacji wnętrza i pewność na długie lata. Sprawdź jakie dzisiaj nieruchomości przygotowaliśmy dla Ciebie.
Dział komercji
Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem nieruchomości komercyjnych, biur, magazynów, lokali usługowych i gastronomicznych. Profesjonalnie doradzimy idealną nieruchomość do Twojej działalności.