OTRZYMAJ FINANSOWANIE

Pomożemy zdobyć kredyt dla Ciebie

Otrzymaj finansowanie dla nieruchomości

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu w ponad 13 bankach w Polsce. Bez stresu i bez tracenia Twojego czasu.

 • Kredyty hipoteczne i gotówkowe
 • Negocjujemy warunki za Ciebie
 • Korzystasz z doświadczenia naszych ekspertów
 • Pomagamy wybrać najkorzystniejszą opcję
 • Z nami poczujesz się bezpiecznie
 • Zadbamy o kwestie formalne i dokumenty
1. Specjalizujemy się w kredytach

Ważne są marże bankowe, prowizje za udzielenie kredytu oraz inne opłaty związane z kredytem, ubezpieczenia, wysokość raty, wysokość odsetek – a to tylko część wszystkich składowych, które należy wziąć pod uwagę analizując i wybierając kredyt. W oparciu o analizę proponujemy opcję najkorzystniejszą dla Klienta w ujęciu całościowym, czyli w oparciu o wszystkie elementy, a nie o jeden jak na przykład wysokość raty, czy prowizję. Porównanie nic nie kosztuje, a wybór właściwej oferty da ogromne oszczędności.

2. Wybierzemy najlepszy kredyt

Porównujemy wszystkie elementy kredytu, które wpływają na jego kształt. Sprawdzimy zdolność kredytową i powiemy ile kredytu możesz otrzymać, porównamy ofertę kredytową ze wszystkich banków i doradzimy, który kredyt wybrać, wyjaśnimy zasady otrzymania kredytu w poszczególnych bankach, pomożemy w wypełnieniu formularzy bankowych i skompletowaniu wymaganych dokumentów, będziemy negocjować warunki Twojego kredytu.

3. Duży wybór kredytowania

Pomagamy wybrać najkorzystniejszy kredyt. Między innymi:

 • kredyty i pożyczki hipoteczne
 • kredyty na zakup, budowę i przebudowę nieruchomości, z wkładem i bez wkładu własnego, na dowolny okres kredytowania
 • kredyty gotówkowe
 • kredyty na dowolny cel konsumpcyjny, bez zabezpieczenia
 • leasing
 • kredyty firmowe
 • kredyty konsolidacyjne
 • ubezpieczenia
Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym Ekspertem kredytowym

Pozostałe usługi

Świadectwo charakterystyki energetycznej
Od 28 kwietnia 2023, zgodnie z aktualizacją przepisów dotyczących charakterystyki energetycznej budynków, wszyscy właściciele lub administratorzy muszą dysponować tym certyfikatem i przedstawiać go potencjalnym kupującym lub najemcom.
Wynajem i zarządzanie najmem
Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem pojedynczego mieszkania, biura czy portfela inwestycyjnego, nasze usługi zapewniają skuteczne zarządzanie, maksymalizację zysków i minimalizację ryzyka, pozwalając Tobie spokojnie cieszyć się korzyściami z wynajmu.
Kompleksowa obsługa sprzedaży
Sprzedajmy szybko i bezpiecznie – to nasza specjalność. W związku z tym zobowiązujemy się sprzedać Twoją nieruchomość w czasie, jaki wspólnie ustalimy.
Umowa premium
Luksusowe domy, apartamenty o wysokim standardzie, często w prestiżowych lokalizacjach. Jeżeli szukasz najwyższej jakości obsługi to zapraszamy do nas. Gwarantujemy skuteczność i dyskrecję. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.
Wsparcie zakupu/najmu nieruchomości
Niezależnie czy szukasz wymarzonego mieszkania, czy lokalu pod inwestycję – zgłoś się do nas. Nie marnuj swojego czasu i zgłoś do nas swoje potrzeby. Znajdziemy najlepsze propozycje.
Projekt architektoniczny
Zaprojektujemy Twój wymarzony dom lub idealne biuro Skontaktuj się z nami, a nasi architekci zaprojektują oraz pomogą zrealizować odpowiadające Twoim potrzebom mieszkanie lub przestrzeń biurową.
Nowe inwestycje
Szukasz nieruchomości na rynku pierwotnym? Bardzo słusznie, daje ona maksymalną wolność w aranżacji wnętrza i pewność na długie lata. Sprawdź jakie dzisiaj nieruchomości przygotowaliśmy dla Ciebie.
Dział komercji
Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem nieruchomości komercyjnych, biur, magazynów, lokali usługowych i gastronomicznych. Profesjonalnie doradzimy idealną nieruchomość do Twojej działalności.