Mieszkanie na sprzedaż

Apartament nad morzem

57.00 m2
ul. Garnizonowa, Rozewie
1 150 000,00 PLN
20 175,00 PLN / m2
1 / 2

Najważniejsze informacje

Typ transakcji:sprzedaż
Typ nieruchomości:Mieszkanie
Rynek:wtórny
Powierzchnia:57,00 m2
Liczba pokoi:3
Liczba łazienek:2
Dostępne od:20.06.2021
Piętro:1
Taras:Tak
Numer oferty:WIL220558

Lokalizacja

Opis

Apartament nadmorski zlokalizowany w malowniczym Rozewiu. Dom o powierzchni 57 m2 jest wykończony, ma kuchnię oraz zainstalowany pakiet e-dom oraz klimatyzację. Parter, na który składa się salon z aneksem kuchennym oraz toaleta, pełni rolę wypoczynkową, piętro to dwie sypialnie z własną łazienkę. Dom położony jest w pierwszej linii zabudowy, od strony ogrodu graniczy z przepięknym lasem.

Dom zapewnia bezpośredni kontakt z naturą. Każda sypialnia ma swój balkon, a salon wypoczynkowy na parterze bezpośrednie wyjście na własną trawiastą działkę położoną wśród drzew. We wszystkich pokojach znajdują się wysokie okna, co potęguje poczucie bliskości natury.

Rozewie to najbardziej na północ wysunięty fragment polskiego terytorium. W odległości 800 m od piaszczystej bałtyckiej plaży znajduje się Kompleks Rozewie Park. To zespół 30 domów położonych w sosnowym lesie. Nadmorska lokalizacja zespołu pozwala cieszyć się powietrzem z leczniczym jodem przez cały rok, a położenie wśród drzew zapewnia zapach lasu, kameralność, ciszę i odpoczynek w kontakcie z naturą.

Własny dom w kompleksie Rozewie Park ze względu na położenie i niebanalną architekturę stanowić może bardzo dobry produkt inwestycyjny. Może być zakupem na własne potrzeby związanym z wypoczynkiem przy jednoczesnej możliwości czerpania zysków z wynajmu w okresie wakacyjnym.

W cenie są dwa miejsca parkingowe.

Wydrukuj ofertę

Pobierz ofertę PDF

Numer oferty

WIL220558

Opiekun oferty

Sławomir Molski
Apartament nad morzem

Sławomir Molski

[email protected]
+48 668 [POKAŻ]
Dodaj do kontaktów (vCard)
Pozostaw dane - skontaktuję się z Tobą