ZAPROJEKTUJ Z NAMI SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Zaprojektujemy Twój wymarzony dom lub idealne biuro

Skontaktuj się z nami, a nasi architekci zaprojektują oraz pomogą zrealizować odpowiadające Twoim potrzebom mieszkanie lub przestrzeń biurową. Zobacz sam dlaczego warto!

Podaj swoje dane teraz - oddzwonimy!

Ponad to:

Twój osobisty architekt

Do każdego projektu wyznaczany jest nasz projektant, który będzie kompleksowo zajmował się zadaniem , zadba o komunikacje z Tobą tak aby współpraca z nami opierała się o partnerską relację, szanując Twój czas wspólnie ustalimy ile czasu możesz poświecić danemu projektowi i dostosujemy działania i kanały komunikacji tak by współpraca była najefektywniejsza.

Jesteśmy z Tobą na każdym kroku

Realizacja projektu wiąże się z niezliczonymi decyzjami i czynnościami z zakresu doboru materiałów, rozwiązań technicznych, komunikacji z deweloperem, dostawcami i wykonawcami. Doświadczeniem i profesjonalnym podejściem wesprzemy cię przy każdej z faz projektu i realizacji, począwszy od wyboru właściwego lokum, przez odbiory, projektowanie, realizacje, aż do końcowych odbiorów.

Zobacz swoje nowe mieszkanie/biuro

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie by zrealizowany projekt odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Wiemy też jak trudno jest wyobrazić sobie przestrzeń w oparciu o plany i rysunki – dlatego projektując z nami już od początku zaprezentujemy Ci Twoje wnętrze w technice 3D. Dzięki technice Virtual Reality zabierzemy Cię na spacer po Twoim nowym mieszkaniu/biurze. Nasze okulary VR sprawią, że doświadczysz realnego wrażenia bycia we wnętrzu, poczujesz jego klimat w różnych porach dnia, ocenisz proporcje, obejrzysz dekoracje i detale. Z nami unikniesz niepewności jak będzie wyglądało Twoje wnętrze po zrealizowaniu.