Kariera w Wilson's Nieruchomości

Poszukujemy do współpracy:

Doradca ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa, Radom, Kraków, Wrocław

Wilson's Nieruchomości dynamicznie rozwijające się biuro nieruchomości i doradztwa kredytowego. Doświadczenie od 2005 roku poparte sukcesami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca z klientami sprzedającymi oraz kupującymi nieruchomości,
  • pozyskiwanie klientów, doradztwo w zakresie ceny oraz sposobów sprzedaży,
  • przygotowywanie oferty handlowej i prezentowanie nieruchomości,
  • pomoc w negocjacjach handlowych pomiędzy klientami,
  • przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z notariuszem,
  • współpraca z doświadczonymi handlowcami przy sprzedaży nieruchomości deweloperskich.

JEŻELI:

  • masz wykształcenie związane z nieruchomościami lub interesuje Cię tematyka nieruchomości,
  • profesjonalny wygląd wspomaga Twoje działania,
  • odnosisz sukcesy w sprzedaży i/lub lubisz spotkania z Klientami,
  • jesteś wytrwały/-a i nie obawiasz się porażek w drodze do sukcesu,
  • posiadasz znajomość podstawowych systemów komputerowych…

PRZYJDŹ DO NAS!

OFERUJEMY:

  • najwyższe stawki prowizyjne na rynku,
  • prosty i jasny system wynagrodzeń oraz natychmiastową płatność,
  • komputer, telefon i aparat oraz bardzo dobry program wsparcia sprzedaży,
  • regularne szkolenia,
  • traktowanie pracownika jak partnera,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole i regularne spotkania integracyjne.

MY TEŻ JESTEŚMY HANDLOWCAMI

  • będziemy Cię traktować tak jak my chcemy być traktowani jako handlowcy,
  • wiemy, że handlowiec jest najważniejszy w firmie,
  • nie będziemy Ci przeszkadzać w drodze do ponadprzeciętnych wyników,
  • w razie potrzeby zawsze pomożemy.

Nieruchomości to nasza pasja. Wiemy, że każdy zadowolony Klient Kupujący i Sprzedający przyprowadza nam kolejnych, więc dbamy bardzo, żeby nas polecano, praktycznie z tego „żyjemy”. Staramy się bardziej niż konkurencja, wiemy że świat zmienia się szybko i Klienci wymagają coraz więcej. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania mające na celu najwyższą jakość usługi dla Klienta i szkolenia naszych Doradców.

Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych

Miejsce pracy: Warszawa, Radom, Wrocław, Kraków

Przyjdź do nas, ponieważ oferujemy Ci:

  • prawdopodobnie najwyższe stawki prowizyjne na rynku,
  • klientów, których interesują produkty hipoteczne,
  • możliwość sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole i regularne spotkania integracyjne,
  • biuro w centrum miasta, z pełną infrastrukturą i obsługą kurierską.

Jeżeli:

  • masz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych,
  • lubisz spotkania z Klientami i negocjacje,
  • jesteś wytrwały i nie obawiasz się porażek w drodze do sukcesu,
  • cenisz sobie niezależność,
  • chcesz rozwijać własny biznes,

zapraszamy Cię do współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza znajdującego się pod ogłoszeniem. Prosimy podać preferowane miejsce zatrudnienia.

Formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Administratora - Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o. z/s w Warszawie, ul. Świętokrzyska 20/311 w Warszawie (00-002), nr KRS 344863, w celu przeprowadzenia rekrutacji.
Wyrażenie zgody jest niezbędne w celu prowadzenia rekrutacji. Cofnięcie zgody jest możliwe w każdym czasie poprzez skierowanie oświadczenia o cofnięciu zgody na w/w adres Administratora. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.