Eksperci Finansowi z długoletnim doświadczeniem, oferują pomoc w uzyskaniu kredytu w ponad 27 bankach:

Pomagamy naszym Klientom podejmować trafne decyzje finansowe, oparte na głębokiej i rzetelnej analizie potrzeb oraz dostosowaniu ofert dostępnych na rynku.

Specjalizujemy się w szczególności w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych – pomagamy wybrać najkorzystniejszy kredyt.
Ważne są marże bankowe, prowizje za udzielenie kredytu oraz inne opłaty związane z kredytem, ubezpieczenia, wysokość raty, wysokość odsetek – a to tylko część wszystkich składowych, które należy wziąć pod uwagę analizując i wybierając kredyt.
W oparciu o analizę proponujemy opcję najkorzystniejszą dla Klienta w ujęciu całościowym, czyli w oparciu o wszystkie elementy, a nie o jeden jak na przykład wysokość raty, czy prowizję. Porównanie nic nie kosztuje, a wybór właściwej oferty da ogromne oszczędności.

W naszej pracy dbamy, aby Klient czuł się bezpiecznie. Dlatego praktycznie zawsze składamy wnioski do  kilku banków. Wówczas, nawet jeśli któryś z banków odmówi przyznania kredytu, zawsze pozostają szanse na kredyt w innych bankach.
Priorytetem jest  dla nas przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych dostępnych na rynku.

Porównujemy wszystkie elementy kredytu, które wpływają na jego kształt. Sprawdzimy zdolność kredytową i powiemy ile kredytu możesz otrzymać, porównamy ofertę kredytową ze wszystkich banków i doradzimy, który kredyt wybrać, wyjaśnimy zasady otrzymania kredytu w poszczególnych bankach, pomożemy w wypełnieniu formularzy bankowych i skompletowaniu wymaganych dokumentów, będziemy negocjować warunki Twojego kredytu,

Jesteśmy przede wszystkim ekspertami, a naszym zadaniem jest reprezentowanie Klientów  i dbanie o ich interesy. Większość naszych Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwaliśmy – dlatego zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

Pomagamy wybrać najkorzystniejszy kredyt

Między innymi:

  • kredyty i pożyczki hipoteczne
  • kredyty na zakup, budowę i przebudowę nieruchomości, z wkładem i bez wkładu własnego, na dowolny okres kredytowania;
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty na dowolny cel konsumpcyjny, bez zabezpieczenia
  • leasing
  • kredyty firmowe
  • kredyty konsolidacyjne
  • ubezpieczenia

Kredyty MDM - Mieszkanie dla Młodych

Kredyt na zakup pierwszej nieruchomości z dofinansowaniem z Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawimy zalety i wady programu MDM oraz porównamy z tradycyjnymi kredytami hipotecznymi sprawdzimy zdolność kredytową i powiem ile kredytu możesz otrzymać porównamy ofertę kredytową ze wszystkich banków i doradzę, który kredyt wybrać wyjaśnimy zasady otrzymania kredytu w poszczególnych bankach, wypełnimy formularze bankowe i pomożemy w skompletowaniu wymaganych dokumentów.

Klient nie ponosi żadnych  kosztów. Nasze porady są dla Państwa bezpłatne.