Zacznij z nami pracę jako

Doradca Ds. Nieruchomości Mieszkaniowych

Warszawa, Radom, Wrocław, Trójmiasto

Wilson’s Nieruchomości dynamicznie rozwijające się biuro nieruchomości i doradztwa kredytowego. Doświadczenie od 2005 roku poparte sukcesami. Idealny kandydat na to stanowisko powinien:

  • posiadać wykształcenie związane z nieruchomościami lub interesować się tematyką nieruchomości,
  • rozumieć, że profesjonalny wygląd wspomaga Twoje działania,
  • odnosić sukcesy w sprzedaży i/lub lubić spotkania z Klientami,
  • być wytrwały/-a i nie obawiać się porażek w drodze do sukcesu,
  • posiadać znajomość podstawowych systemów komputerowych.

Zakres obowiązków:

  • praca z klientami sprzedającymi oraz kupującymi nieruchomości,
  • pozyskiwanie klientów, doradztwo w zakresie ceny oraz sposobów sprzedaży,
  • przygotowywanie oferty handlowej i prezentowanie nieruchomości,
  • pomoc w negocjacjach handlowych pomiędzy klientami,
  • przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z notariuszem,
  • współpraca z doświadczonymi handlowcami przy sprzedaży nieruchomości deweloperskich.

Oferujemy:

  • najwyższe stawki prowizyjne na rynku,
  • prosty i jasny system wynagrodzeń oraz natychmiastową płatność,
  • komputer, telefon i aparat oraz bardzo dobry program wsparcia sprzedaży,
  • regularne szkolenia,
  • traktowanie pracownika jak partnera,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole i regularne spotkania integracyjne.

My też jesteśmy handlowcami:

  • będziemy Cię traktować tak jak my chcemy być traktowani jako handlowcy,
  • wiemy, że handlowiec jest najważniejszy w firmie,
  • nie będziemy Ci przeszkadzać w drodze do ponadprzeciętnych wyników,
  • w razie potrzeby zawsze pomożemy.

Dołącz do Wilson's Nieruchomości

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy [email protected].

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."