Kariera

Rośniemy szybko i cały czas szukamy entuzjastycznie nastawionych osób, które dołączą do budowanego przez nas sukcesu

Zbuduj swoją przyszłość z Wilson’s Nieruchomości! Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Doradca ds. nieruchomości
Komercyjnych

Poszukujemy osoby na stanowisko doradcy ds. nieruchomości komercyjnych w naszym biurze w Warszawie! Idealny kandydat powinien posiadać umiejętności organizacyjne i komunikacyjne. Lubić spotkania z klientami i być wytrwały w drodze do sukcesu!

Doradca ds. nieruchomości
Mieszkaniowych

Poszukujemy osoby na stanowisko doradcy ds. nieruchomości w naszych biurach w Warszawie, Radomiu, Wrocławiu i Trójmieście! Idealny kandydat powinien posiadać umiejętności organizacyjne i komunikacyjne. Lubić spotkania z klientami i być wytrwały w drodze do sukcesu!

Ekspert kredytowy

Poszukujemy osoby na stanowisko eksperta kredytowego w naszych biurach w Warszawie, Radomiu i Wrocławiu. Idealny kandydat powinien posiadać minimum rok doświadczenia w sprzedaży kredytów, lubić spotkania z klientami oraz prowadzenie negocjacji.

Zapraszamy Cię do współpracy!

Nieruchomości to nasza pasja. Wiemy, że każdy zadowolony Klient Kupujący i Sprzedający przyprowadza nam kolejnych, więc dbamy bardzo, żeby nas polecano, praktycznie z tego „żyjemy”. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania mające na celu najwyższą jakość usługi dla Klienta i szkolenia naszych Doradców.