WILSON'S NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

W imieniu Kierownictwa Firmy oraz Naszych Doradców, chcielibyśmy zaprosić Państwa do nawiązania współpracy przy wynajmie i sprzedaży Waszych inwestycji.

Naszą wizją, jest rynek nieruchomości działający w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie. Udowadniamy, że w dzisiejszym świecie możliwe jest działanie na rynku nieruchomości według nadrzędnych wartości takich jak uczciwość, transparentność i honor. Dlatego misją całej firmy jest pomoc naszym klientom w osiągnięciu sukcesu oraz zapewnienie najwyższej jakości usług.

Nieruchomości to nasza pasja. Nasze doświadczenie w nieruchomościach sięga 2002 roku. Postanowiliśmy zbudować firmę nastawioną na profesjonalizm i uczciwość wobec Klientów. Tak powstała nowa marka Wilson’s.

To dlatego każdy zadowolony Klient poleca nas swoim znajomym i z przyjemnością korzysta z naszych usług. Świat się zmienia, ale nie zmienia się nasze zaangażowanie i profesjonalizm. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania mające na celu najwyższą jakość oferowanych usług jak i na szkolenia naszych Doradców.

Centrala firmy znajduje się w Warszawie, zaś sieć samodzielnych oddziałów jest zlokalizowana we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Radomiu. Specjalizujemy się w rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.Wprowadzamy innowacyjne produkty na rynku nieruchomości i stosujemy nowatorskie techniki wizualizacji wnętrz.

Nasi Eksperci Kredytowi z długoletnim doświadczeniem oferują pomoc w uzyskaniu kredytu w ponad 27 bankach.

Zajmujemy się komercjalizacją obiektów biurowych oraz usługowo-handlowych. W latach 2014-2015 wynajęliśmy łącznie ponad 20.000 m2 powierzchni komercyjnej dla naszych klientów.

Zapracowaliśmy na zaufanie, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny.

Z wyrazami szacunku,
ZESPÓŁ WILSON’S NIERUCHOMOŚCI