Mieszkanie na wynajem

Apartament w centrum biznesowym Warszawy

110.00 m2
ul. Łucka, 00-845 Warszawa
8 000,00 PLN / msc.
72,00 PLN / m2
1 / 12

Najważniejsze informacje

Typ transakcji:wynajem
Typ nieruchomości:Mieszkanie
Rynek:wtórny
Powierzchnia:110,00 m2
Liczba pokoi:4
Liczba łazienek:1
Dostępne od:01.03.2024
Piętro:6
Numer oferty:WIL950884

Lokalizacja

Opis

Dwustronny apartament, utrzymany w pogodnych tonacjach, niezwykle funkcjonalny - przyjazny mieszkańcom. Rok temu kapitalny remont

Najem okazjonalny.

Jeżeli cenisz sobie prestiż, prywatność, poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie chcesz sprawnie dotrzeć w każde miejsce Warszawy - to oferta dla Ciebie. Niewiele jest mieszkań w tej lokalizacji tak cichych, z doskonałą infrastrukturą i komunikacją.

Apartament o powierzchni 110 m² składa się z salonu, połączonego w naturalny sposób z nowoczesną kuchnią, trzech sypialni, garderoby oraz łazienki z toaletą. Do tego fantastycznie położona, zabudowana loggia i miejsce postojowe w podziemnym garażu.
Znakomicie ergonomiczny, intuicyjny rozkład pomieszczeń, przestrzeń i swoboda, to niezaprzeczalne atuty naszej oferty. Doposażymy mieszkanie według potrzeb, również dla najemcy z własnym umeblowaniem. Oddzielenie części gościnnej od prywatnej, przemyślany układ niezwykle funkcjonalnej kuchni - nie kłócący się z gościnną funkcją salonu sprawiają, że mieszkanie w tym prestiżowym budynku jest przyjemnością.

Stanowisko postojowe w podziemnym garażu oczywiście w cenie czynszu najmu.

Warunki najmu:
Tylko najem okazjonalny
Czynsz najmu: 8000 zł
Opłaty eksploatacyjne: według zużycia
Kaucja: 8000 zł
Preferujemy czas najmu od 12 miesięcy

LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Administracyjnie Wola Mirów, ulica Łucka 18. Jednak położenie tuż przy Browarach Warszawskich sprawia, że właściwie mieszkamy w centrum biznesowym Warszawy. Niezwykle prestiżowy kompleks apartamentowy z ochroną i kontrolą dostępu. Świetne zaplecze handlowe i usługowe, centrum biznesowe Warszawy. Kilka minut do stacji metro Rondo Daszyńskiego lub Rondo ONZ.

Zapraszamy na prezentację w dogodnym terminie. Zadbamy o właściwe sporządzenie umowy najmu i przekazanie mieszkania. Służymy pomocą prawną i przy przeprowadzce.

Wydrukuj ofertę

Pobierz ofertę PDF

Numer oferty

WIL950884

Opiekun oferty

Artur Miścicki
Apartament w centrum biznesowym Warszawy

Artur Miścicki

artur.miscicki@wilsons.pl
668864249
Dodaj do kontaktów (vCard)
Pozostaw dane - skontaktuję się z Tobą