Mieszkanie na sprzedaż

Kapitalne 2 pokoje genialna lokalizacja Wilcza!

64.30 m2
ul.Wilcza, 00-678Warszawa
1 499 000,00PLN
23 312,60 PLN / m2
1 / 13

Najważniejsze informacje

Typ transakcji:sprzedaż
Typ nieruchomości:Mieszkanie
Rynek:wtórny
Typ umowy:wyłączność
Powierzchnia:64,30 m2
Liczba pokoi:2
Liczba łazienek:1
Dostępne od:31.05.2022
Piętro:3
Numer oferty:WIL132010

Lokalizacja

Opis

We speak English- please, call or email us for more details regarding this property.

Jeżeli chcesz mieszkać w prestiżowym Centrum, centrum wszystkiego co dzieje się w Warszawie, zależy Ci na dobrej komunikacji, przestronnym, wysokim mieszkaniu - to jest oferta dla Ciebie.

Sprzedajemy fantastyczne, jasne i ciepłe mieszkanie. Kamienica z cegły z 1952 roku - wejście przez zamknięte podwórko, monitoring, dostępne tylko dla mieszkańców. Genialna lokalizacja - stąd w każde miejsce Warszawy bezpośrednio i szybko. Kilka kroków do okolicznych restauracji, na zakupy w przysłowiowych kapciach. Czy prowadzisz aktywne życie czy chcesz odetchnąć po pracy, wyjść na kolację nie martwiąc się o dojazd - nie znajdziesz lepszego miejsca. 

STAN PRAWNY
Lokal stanowiący odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.

MIESZKANIE
Powierzchnia 64,3 m² (dodatkowo komórka lokatorska tuż przy mieszkaniu co w kamienicach zdarza się bardzo rzadko). Ulokowane na trzecim piętrze, w środku budynku - składa się z dwóch pokojów, oddzielnej kuchni, łazienki z  toaletą i przedpokoju. Wysokie na 2,80 m wnętrza - komfort przestrzeni, dobrego oświetlenia i znakomicie ustawne. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, w zasadzie do zamieszkania od razu, również dostępne bezpośrednio po transakcji. Sprzedajemy kompletnie wyposażone i urządzone (meble, agd, itp) - tylko wejść i mieszkać.  Cena do negocjacji.

BUDYNEK
Kamienica
Rok budowy - 1952
Winda
Podjazd dla wózków
Cegła
Teren zamknięty
Monitoring

LOKALIZACJA
Centrum Warszawy, ulica Wilcza 35/41. Kompletne zaplecze handlowe i usługowe, blisko do uczelni i w ogóle szkolnictwa, urzędów, służby zdrowia. Komunikacyjnie - bez zarzutu; wszystkie rodzaje komunikacji. metro, tramwaj, autobus, kolej, kolej podmiejska. 

Serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym terminie.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Również zadbamy na miejscu o obsługę dostawców mediów.

Numer oferty

WIL132010

Opiekun oferty

Magdalena Kowalczyk
Kapitalne 2 pokoje genialna lokalizacja Wilcza!

Magdalena Kowalczyk

magdalena.kowalczyk@wilsons.pl
668864239
Pozostaw dane - skontaktuję się z Tobą