Nieruchomości
Mieszkania
Domy
Działki
Biura
Magazyny
Nieruchomości komercyjne
Usługi
Świadectwo charakterystyki energetycznej
Kompleksowa obsługa sprzedaży
Wsparcie zakupu/najmu nieruchomości
Otrzymaj finansowanie dla nieruchomości
Dział komercji
Nowe inwestycje
Umowa premium
Projekt architektoniczny
Wynajem i zarządzanie najmem
O nas
Opinie
Kariera
Zespół
Blog
Wyceń
Wycena - kalkulator
Dodaj
Dodaj nieruchomość
Kontakt
Ulubione oferty
0
Zmień język:
PL
Polski
English
Українська
Русский
Magazyn z biurami na sprzedaż
Wysoki Standard i Pewny Najemca. Hala 327m²
ul. Koczarska, Stare Babice
2 970 000,00 PLN
9 082,57 PLN / m²
327,00 m²
3 pokoje
Rynek: wtórny
2 piętro
Rok budowy: 2019
Powiat: warszawski zachodni
Magazyn
Powierzchnia
327,00 m²
Piętro
2
Pokoje
3
Dostępne od
28 sierpnia 2025
Numer oferty
WIL411200
Typ transakcji
sprzedaż
Rynek
wtórny
Przeznaczenie
Magazyn z biurami
Słowa kluczowe
Pod działalność gospodarczą
Do dalszego wynajmu
Blisko obwodnicy/autostrady
Wysoki standard wykończeń
Wysoki standard budynku
Budynek
Ilość pięter
2
Rok budowy
2019
Ogrzewanie
gazowe
Opłaty
Cena
2 970 000,00 PLN
Cena za m²
9 082,57 PLN
Czynsz
0,00 PLN
Lokalizacja
Opis nieruchomości
Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji w nieruchomości komercyjne? Prezentuję na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowy w doskonałej lokalizacji w Starych Babicach, który już od pierwszego dnia generuje pasywny przychód dzięki stabilnej umowie najmu.
Lokalizacja: Stare Babice, woj. mazowieckie
Przeznaczenie: Obiekt magazynowy z częścią biurową
Powierzchnia działki: 1522 m²
Powierzchnia budynku: 327 m²
Powierzchnia hali: 220,80 m² (Wysokość: 7,2 m)
Rok budowy: 2019
Status: Wynajęty (stabilny, długoterminowy najemca)
Opcje dodatkowe: Możliwość zakupu sąsiedniego, bliźniaczego obiektu i ich połączenia.
DLACZEGO TO IDEALNA INWESTYCJA?
Natychmiastowy Zwrot: Nieruchomość jest wynajęta, co eliminuje ryzyko pustostanu i koszty związane z poszukiwaniem najemcy. Kupujesz gotowy, działający biznes.
Nowoczesny Budynek: Obiekt wybudowany w 2019 roku w wysokim standardzie, co gwarantuje niskie koszty utrzymania i brak potrzeby natychmiastowych nakładów finansowych.
Strategiczna Lokalizacja: Stare Babice to pożądany adres dla biznesu ze względu na bliskość Warszawy i doskonały dostęp do tras wylotowych.
Potencjał Skalowania: Możliwość dokupienia sąsiedniego obiektu o zbliżonych parametrach i połączenia obu budynków stwarza unikalną szansę na podwojenie skali inwestycji w przyszłości.
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1522 m² wraz z posadowionym na niej budynkiem magazynowo o łącznej powierzchni 327 m². Obiekt składa się z dwóch funkcjonalnych stref:
Część biurowo-socjalna 96 m² - w pełni wyposażona.
Hala magazynowa 221 m² - Nowoczesna konstrukcja z płyty warstwowej (ściany 15 cm, dach 20 cm) o wysokości 7,2 m, idealna do wysokiego składowania. Na całej powierzchni posadzka przemysłowa.
SZCZEGÓŁOWY WYKAZ POMIESZCZEŃ:
PARTER (łączna pow. 287,18 m²):
Przedsionek: 11,6 m²
Biuro obsługi klienta: 47,8 m²
WC: 2,8 m²
Hala: 220,8 m²
Pomieszczenie techniczne: 4,2 m²
PIĘTRO (łączna pow. 50,65 m²):
Pomieszczenie socjalne/szatnia: 47,8 m²
WC: 2,8 m²
MEDIA I INFRASTRUKTURA:
Do budynku doprowadzone są wszystkie media miejskie: woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowód, co zapewnia pełną funkcjonalność dla każdego rodzaju działalności.
To rzadka okazja na rynku, aby nabyć nowoczesny, bezobsługowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej pożądanych podwarszawskich lokalizacji.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat nieruchomości oraz warunków umowy najmu.
Pobierz ofertę w PDF
Numer oferty:
WIL411200
Opiekun oferty
Ewa Suchora-Natkaniec
+48 600
266 041
••• •••
biuro
@wilsons.pl
Zaproponuj swoją cenę
Przekażemy Twoją propozycję właścicielowi nieruchomości, a następnie poinformujemy Cię o jego decyzji.
Aktualna cena:
2 970 000,00 PLN
Proponowana cena
Imię
Nazwisko
E-mail
Numer telefonu
Dodatkowa wiadomość
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej przez Wilson’s Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu nawiązania kontaktu dotyczącego przedstawienia przedmiotowego ogłoszenia,
zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (RODO). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu oraz korekty moich danych osobowych, w tym prawo do zaprzestania ich przetwarzania (prawo do bycia zapomnianym). Jeśli masz pytanie, które dotyczy prywatności i ochrony Twoich danych osobowych, napisz na
[email protected]
.
[ROZWIŃ]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 20/311, 00-002 Warszawa (dalej: Administrator danych), w celu otrzymywania newsletteru zawierającego informacje handlowe oraz marketingowe dotyczące produktów i usług
oferowanych przez Administratora danych. Zostałem/am poinformowany/a, że podanie danych jest dobrowolne, a także że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Kontakt z Administratorem danych:
[email protected]
.
[ROZWIŃ]
Wyślij wiadomość
Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować
sprzedaż
Gotowa Inwestycja: Nowoczesny Magazyn w Babicach
ul. Koczarska, Stare Babice
2 700 000 PLN
8 794,79 PLN / m²
307,00 m²
3 pokoje
Rynek: wtórny
2 piętro
sprzedaż
Wysoki Standard i Pewny Najemca. Hala 327m²
ul. Koczarska, Stare Babice
2 970 000 PLN
9 082,57 PLN / m²
327,00 m²
3 pokoje
Rynek: wtórny
2 piętro
sprzedaż
Na Sprzedaż – Magazyny z antresolą /
225 m2
ul. Grodziska, Stara Wieś
1 049 000 PLN
4 662,22 PLN / m²
225,00 m²
Rynek: pierwotny
Powiat: pruszkowski
sprzedaż
Hale na sprzedaż
Świdno
2 590 000 PLN
3 700,00 PLN / m²
700,00 m²
Rynek: wtórny
Rok budowy: 2012
Powiat: węgrowski
sprzedaż
Park magazynowo – biurowy w koncepcji Sbu
Aleja Krakowska, Janki
32 000 000 PLN
6 634,87 PLN / m²
4 823,00 m²
Rynek: wtórny
Parter
sprzedaż
Hala 3.000 m2 +
1.460 m biuro +
działka 8.230 m2
ul. Szkolna, Wola Mrokowska
25 708 800 PLN
(6 000 000 EUR)
5 764,30 PLN / m²
1 345,29 EUR / m²
4 460,00 m²
Rynek: wtórny
Powiat: piaseczyński