Lokal medyczny na wynajem

GABINET W PRZYCHODNI

85.00 m2
ul. Główna, Radom
2 550,00 PLN / msc.
30,00 PLN / m2
1 / 8

Najważniejsze informacje

Typ transakcji:wynajem
Typ nieruchomości:Lokal medyczny
Rynek:wtórny
Powierzchnia:85,00 m2
Liczba pokoi:1
Liczba toalet:4
Liczba pięter:3
Czynsz:0.00
Miejsce parkingowe:Tak
Dostępne od:13.06.2018
Piętro:1
Przeznaczenie komercyjne:Lokal medyczny
Numer oferty:WIL860287

Lokalizacja

Opis

Gabinet w Przychodni Lekarskiej o powierzchni 85 m2.
Przychodnia mieści się w nowym obiekcie o wysokim standardzie. W budynku zlokalizowanych jest kilka NZOZ, Poradnie Specjalistyczne, Gabinety Prywatne, Apteka. Dla wygody pacjentów i dla osób poruszających się na wózkach zainstalowano windę a poczekalnie są przestronne i dobrze doświetlone.
Przyjemny wystrój i funkcjonalność wnętrz dodatkowo zachęca pacjentów do wybrania placówki jako miejsce porad i badań lekarskich. Wolny lokal o pow.85 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku.
Pomieszczenie w stanie deweloperskim, do aranżacji według własnego gustu. Tylko podłoga wyłożona jest płytkami ale istnieje możliwość podziału kosztów wykończenia gabinetu między Najemcę i Właściciela obiektu. Czynsz 30 zł/m2 + VAT - do negocjacji. Do czynszu należy doliczyć opłaty stałe (gabinet z częścią wspólną - pow. 41 m2) oraz opłaty licznikowe za wodę i energię elektryczną.
Wysoki standard klimatyzowanych pomieszczeń oraz wielu specjalistów przyciąga do placówki coraz większą liczbę pacjentów, dlatego gabinety w tym obiekcie cieszą się wzrastającym zainteresowaniem Najemców. Polecam i zachęcam do rozmów z Właścicielem.

Wydrukuj ofertę

Pobierz ofertę PDF

Numer oferty

WIL860287

Opiekun oferty

Michał Pogodziński
GABINET W PRZYCHODNI

Michał Pogodziński

michal.pogodzinski@wilsons.pl
668867680
Dodaj do kontaktów (vCard)
Pozostaw dane - skontaktuję się z Tobą