Dom na wynajem

Budynek 818 m2 _Działka 2290 m2_ 10 km od Warszawy

818.00 m2
ul. Izabelin -Dziekanówek, Łomianki
20 000,00 PLN / msc.
24,00 PLN / m2
1 / 21

Najważniejsze informacje

Typ transakcji:wynajem
Typ nieruchomości:Dom
Rynek:wtórny
Powierzchnia:818,00 m2
Liczba pokoi:11
Liczba łazienek:5
Liczba toalet:4
Liczba pięter:1
Czynsz:0.00
Miejsce parkingowe:Tak
Dostępne od:20.10.2023
Piętro:-1
Balkon:Tak
Ogród:Tak
Numer oferty:WIL293183

Lokalizacja

Opis

WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE 

Do wynajecia budynek wolnostojący 818 m2 na działce 2290 m2 w Izabelinie-Dziekanówku tuż za Łomiankami. Zaledwie 10 km od warszawskich Bielan.

Aktualnie wykorzystywany na cele biznesowe i mieszkalne. Funkcjonalny, przestronny rozkład pomieszczeń umożliwia adaptację budynku do różnorakich działalności: na siedzibę firmy, salon spa, dom opieki lub wygodne lokum dla dużej rodziny chcącej prowadzić pod ręką swój biznes.

Cała nieruchomość to budynek o powierzchni całkowitej 818 m2 , 677 m2 powierzchni użytkowej  położony na narożnej działce 2290 m2  z dwiema niezależnymi wejściami i wjazdami.
Całość ogrodzona z dużym zagospodarowanym ogrodem.


Część biznesowa została wybudowana na potrzeby przedszkola niepublicznego z czterema oddziałami dla 54 dzieci. Budynek ma pełne zaplecze gastronomiczne, spełnia wszystkie wymogi związane z prowadzoną działalnością oraz korzysta z dofinansowania gminy.

Na dwóch kondygnacjach na 347 m2 powierzchni użytkowej mamy tutaj:
na parterze - 4 sale (od 20 do 29 m2), szatnia, stołówka, sekretariat, sanitariaty dla dzieci, zmywalnia, rozdzielnia, wc i inne pomieszczenia gospodarcze
w części piwnicznej - kompletnie wyposażone zaplecze kuchenne z zmywalnią, obieralnią, pomieszczeniami magazynowymi i gospodarczymi.
Część przedszkolna posiada niezależny wjazd z ulicy, niezależne wejście oraz ogrodzony plac zabaw i własny parking na kilka aut.
Plac zabaw dla dzieci znajduje się w ładnie zagospodarowanym ogrodzie wsród drzew i krzewów z licznymi zabawkami dla maluchów.

Druga część budynku
(obecnie mieszkalna, ale mogąca również służyć do celów biznesowych) o powierzchni użytkowej 330 m2 składa się:
na parterze:- obszerny hall ( idealny na recepcję), kuchnia, salon, dwa duże pokoje (jeden z własną łazienką i garderobą), wc i ogród zimowy
na piętrze: - 4 pokoje z garderobami, 2 duże łazienki i toaleta 
Budynek jest podpiwniczony, pomieszczeniami podziemnych można przejść do drugiej części.
Łatwo można połączyć obie części również na poziomie parteru.
Dodatkowa przestrzeń to garaż na dwa auta wbudowany w bryłę budynku.

Z tej strony budynku mamy do dyspozycji duży wykostkowany parking na kilka samochodów oraz zagospodarowany ogród pełny drzew i krzewów.  

Budynek został wybudowany według indywidualnego projektu w 1995 r i rozbudowany w 2008 roku o część przedszkolną. Budowany był  w technologii tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów (stropy żelbetowe, ściany z cegły, ogrzewanie podłogowe w wiekszosci budynku, okna drewniano-aluminiowe, ogrzewanie podłogowe w wiekszosci budynku, dach ocieplony wełną przykryty blachodachówką, odwodnienia wokół domu, zagospodarowany ogród, wykostkowane miejsca parkingowe).

OKOLICA i KOMUNIKACJA
Najbliższe sąsiedztwo to domy jednorodzinne i liczne siedziby firm rozlokowane wzdłuż trasy 7 oraz Puszcza Kampinowska w odległości zaledwie kilkuset metrów.
Pełna infrastruktura w najblizszej okolicy, duże centrum handlowe Auchon w odległości 10 minut autem, kilka mniejszych Lidl, Biedronka, Netto, szkoły, przychodnie, Galeria i Metro Młociny 12 km (20 minut autem). 
Dla zmotoryzowanych - w ciągu kilku minut jesteśmy na trasie nr 7, w ciągu pół godziny (20 km) poza godzinami szczytu dojedziemy do Centrum Warszawy.
Dla niezmotoryzowanych przystanek komunikacji miejskiej (linia 750) znajduje się kilka minut spacerem od domu i dojedziemy nim do stacji metra Młociny skąd łatwo dostaniemy się do różnych dzielnic Warszawy.

Zapraszam na prezentację, do kontaktu mailowego i telefonicznego
Grażyna Werder
600 286 772

Wydrukuj ofertę

Pobierz ofertę PDF

Numer oferty

WIL293183

Opiekun oferty

Grażyna Werder
Budynek 818 m2 _Działka 2290 m2_ 10 km od Warszawy

Grażyna Werder

grazyna.werder@wilsons.pl
600286772
Dodaj do kontaktów (vCard)
Pozostaw dane - skontaktuję się z Tobą